Yükleniyor...

Halı Tamiri

Anasayfa / Hizmetler / Halı Yıkama / Halı Tamiri

Halı Tamiri

Anasayfa / Hizmetler / Halı Yıkama / Halı Tamiri

HALI TAMIRI

Firmamız halı tamiri konusunda yıllarını mesleğine adamış, uzman personeli ile her çeşit halılarının tamirini gerçekleştirmekteyiz.

Halı tamiri konusunda İstanbul' da ve Türkiye' de işinde uzman ilk firmalar içerisinde yer almaktayız, halılarınızın yırtılması, sökülmesi ve renk deformasyonunda bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. Türkiye'nin dört bir yanına anlaşmalı kargo şirketimizle halılarınızı yerinden aldırıp tamirini gerçekleştirebiliriz. Sevgili halı severler, halı tamiri öyle basit bir iş degildir, örnegin bir tekstil yamalığı anlayışıyla yapılan bir ürün hizmeti asla değildir.

Halı tamiri, çok ince bir zanaat tır, maalesef son yıllarda otoparklar bile halı yıkar ve tamir yapar oldular, bu üzücü bir durum ama bunun önüne geçmek siz değerli müşterilerimizin elindedir. O güzelim halılarınızı nereye tamire vereceğinizi lütfen iyi araştırın mümkünse gidin ve tamir atölyesini görün. Halı tamiri konusunda firmamızın kapısı siz değerli müşterilerimize her zaman açıktır. Yılların getirdiği halı tamiri tecrübesiyle firmamız sizlere gerçek halı tamir hizmeti vermektedir, yaptığımız halı tamirleri nin belirsiz olma garantisiyle hizmet vermekteyiz, renk ve model ve ayrıca halı tamirinde kullanılan materyaller yüzde yüz halının o yöresinin malzeme ve ipleri dir. Halı tamirinden sonra yıllarca asla renk atma ve bozulma yapmadan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Halınızın tamirinde verdiğiniz paranın karşılığını alabilmeniz açısından halı tamir firmamızı tercih etmeniz hem halınızın sağlığı hemde sizlerin mutluluğu açısından elzem bir durumdur.


    Türkiyenin birçok ilinden müşterilerimiz halılarının dokuma, saçak ve püskül gibi onarımları için Kutup Halı Yıkama' yı  tercih etmektedir. Sizlerde mevcut hizmetimizden yararlanmak ve halılarınızın ilk günkü görünümüne  kavuşmasını istiyorsanız firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 840 44 41

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.