Yükleniyor...

Halı Saçak Tamiri

Anasayfa / Hizmetler / Halı Yıkama / Halı Saçak Tamiri

Halı Saçak Tamiri

Anasayfa / Hizmetler / Halı Yıkama / Halı Saçak Tamiri

HALI SAÇAK ONARIM TAMİR

Evlerimizde iş yerlerimizde gerek dekoratif gerek ise, kullanım amaçlı alınan ve nesilden nesile aktarılması mümkün olan dokuma halılarınızın saçak ömürleri kullanım ve bakımına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak saçakların deforme olması telafisi olmayan bir problem değil aksine kısa zaman zarfında onarılabilecek bir işlemdir.

Halı saçak tamiri, halınızın orijinal görüntüsü bozulmadan ilk halınızı aldığınız görüntü gibi size yenilenmiş olarak teslim edilmekte olup, halınızın cinsi, modeli ve saçak iplik türüne göre aynı malzemeden ve var ise kendi örüm işlemi ile birebir tarafınıza teslim edilmektedir. 

Halı saçaklarınız gündelik kullanımlarda, çırpma, süpürge makinesi ile süpürme ve neme bağlı çürüme neticesi sonucu erken deforme olması muhtemeldir. Bilinçli kullanım ve zamanında yapılacak bakımlar doğrultusunda halılarının saçak ve kullanım ömrünü uzatabilir, miras olarak bir sonraki nesile aktarabilirsiniz. Kutup Halı Yıkama olarak siz değerli müşterilerimize, gerek onarım gerek ise bilgi almak adına tüm desteği verebilmekteyiz. Ayrıntılı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 840 44 41

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.