Yükleniyor...

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda


 1. Kutup Halı Yıkama, Halı yıkama sektörüne 2000 yılında İstanbul ilinde dahil olmuş,  akabinde geçen süre içerisinde kendini geliştirerek gerek gündelik halılar gerek antik el dokuma ve ithal olarak ülkemizde satışa sunulan ( step – Nepal – ipek vb.) halılarınızı günümüz şartlarında imkan kılınan en son teknoloji halı yıkama makineleri ile özenli ve hijyenik bir şekilde yıkanması konusunda hizmet vermektedir. Firmamızın kuruluş amacı her ne kadar Kapalı Çarşı dâhilinde antik ve dokuma halıların yıkama, tamirat, bakımı amacı ile kurulsa da ilerleyen zaman sürecinde sınırlarını genişleterek her haneye ulaşacak servis ağı ve her kitleye hizmet verebilecek imkânlara kavuşmuştur.  


  Misyonumuz…
  Kutup Halı Yıkama, Siz değerli müşterilerimizin ihtiyacı olan halı yıkama faaliyetinin icrası için kurulmuş,  gerek sağlık gerek hijyen acısından sizlere en kaliteli, hızlı ve sorunsuz hizmeti sunabilmeyi hedef belirlemiştir. Sahibi olduğunuz El dokuma, step halı, Nepal halı, stor perde yıkama veya gündelik halılarınızın temizliği, onarımı, bakımı gibi hizmetlerin tamamının hizmeti alabileceğiniz firmamız, hizmet ve koşul gözetmeksizin tüm vatandaşlarımıza en kaliteli hizmeti vermeyi görev edinmiştir.
   
  Vizyonumuz…
  Kutup halı yıkama olarak, müşterilerimizin ihtiyaç duymuş olduğu halı yıkama hizmetini en kusursuz şekilde gerçekleştirerek diğer halı yıkama fabrikalarından farklı olduğumuzu, Halı yıkama hizmetleri konusundaki tüm noksanlıkları gidererek, mükemmellik anlayışı ile ihtiyaçlarınızı gidermek, 16 yıldır vermiş olduğumuz halı yıkama hizmetinde müşterilerimizin nezdinde gelmiş olduğumuz yeri korumak ve çıtamızı her geçen gün yükselterek sektör içerisinde gerek kalite gerek ise hizmet anlayışı ile en üst mertebede olmayı hedef edinmiştir.


  İletişim 
  0850 840 44 41 numaralı çağrı merkezimiz, 0 543 840 44 41 whatsaap destek hattımız ile ihtiyaç duyacağınız her türlü halı yıkama hizmeti hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için kesintisiz olarak erişim sağlamaktadır. Hizmetlerimiz hakkındaki ayrıntılı bilgiler ve hizmet koşullarımızı çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 840 44 41

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.